Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: MS Outlook 2007 - automatické opravy pravopisu při psaní mailů

  1. #1

    Angry MS Outlook 2007 - automatické opravy pravopisu při psaní mailů

    Nechci, aby se mi automaticky nahrazoval text (automatické opravy) během psaní mailů. Funkci zakážu a dokud mám spuštěný Outlook, text se nenahrazuje. Když ale Outlook (nebo PC) vypnu a pak Outlook znovu spustím, je všechno při starém.
    Funkci vypínám takto:
    Nástroje/Možnosti/Kontrola pravopisu/Kontrola pravopisu a automatické opravy/...
    Tady zruším všechna zaškrtnutí a jedu dál:
    .../Možnosti automatických oprav - na kartě Automatické opravy opět zruším všechna zaškrtnutí včetně "Nahrazovat text během psaní". Všechno potvrdím, vypnu a zapnu Outlook (nebo PC) a nic. Jako bych nic nenastavil.
    Co s tím?
    yon-gr

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    272

    Standardní Re: MS Outlook 2007 - automatické opravy pravopisu při psaní mailů

    Zkus jeste ten samy postup ve wordu
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  3. #3
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    313

    Standardní Re: MS Outlook 2007 - automatické opravy pravopisu při psaní mailů

    Je tam niekde moznost aj prepnutia aby outlok nefical ako word editor, pripadne si nastav spravy ako txt a nie html.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  4. #4

    Standardní Re: MS Outlook 2007 - automatické opravy pravopisu při psaní mailů

    Mam podobny problem na starsi verzi 2003. Mam listu formatovani dole po poslednim polem (skryta kopie). Cca 3 tydne zpet se mi lista sama umistuje nahoru nad listu odeslani zpravy. Bohuzel nastavena pozice se po vypnuti/zapnuti outlooku vrati zpet nahoru. outlook si taky v archivu (.pst soubor na lokalnim HDD) meni nazvy poli. Jenou misto komu mam od, nebo misto odeslano mam prijato. A pod. neprisel jsem na souvislost. Pokazde to zmenim a nejakou dobu to vydrzi. Pokazde to udela v jine slozce. (inbox mam cleneni na dalsich 3 slozky a 1 ma dalsich 5 poslozek) zkratka M$
    MB:GIGABYTE UD3R, CPU:C2D E8400, RAM 2x 2048 MB A-DATA EE, GK: ASUS Matrix 4850, ZK: SB Audigy + CR Inspire 5300, HDD: Hitachi 250Gb + 500Gb + 640Gb, DVD Pioneer 106, CD-RW Teac 552E, Liteon 1693s, Monitor: Samsung 970p
    NTB: HP nc 6320

  5. #5
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    313

    Standardní Re: MS Outlook 2007 - automatické opravy pravopisu při psaní mailů

    Mam v praci cely office 2003 v ramci emailu a ta moznost tam vypnut resp. prepnut do klasickeho menu bez pouzivania automatickych oprav je. Co sa tyka pst, u mna to drzi ako ma, ziadna zmena poloziek, mozno preto, ze nevyuzivam ako "primarnu" postu.

    EDIT: Screen
    Přiložené obrázky Přiložené obrázky
    Naposledy upravil AjsTi; 16.04.2009 v 13:10.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. MS Outlook 2003 - při spuštění se automat. nepřijme pošta
    Založil Slimák v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 30.07.2008, 13:40
  2. Reklamacia neuspesna! = UZ UKONCENA -ZAZRAK !
    Založil AjsTi v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 65
    Poslední příspěvek: 02.04.2006, 15:20
  3. DNS
    Založil KUBA v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 04.03.2004, 17:13
  4. outlook2000 a blokovane prilohy
    Založil Haldo v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.12.2003, 14:14
  5. MW - velke pakety sa stracaju ???
    Založil Rainbow v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 38
    Poslední příspěvek: 10.06.2003, 20:34

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •