Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: zmizel prikaz ping ve winXP

  1. #1

    Standardní zmizel prikaz ping ve winXP

    Tak se mi stala strasne divna vec.

    Ted jsem potreboval pingnout jeden pocitac a po spusteni prikazoveho radku (start spustit cmd)
    mi po zadani prikazu ping vypise hlasku ping neni nazvem vnitrniho ani vnejsiho prikazu spustitelneho programu nebo davkoveho souboru

    co to je za haluz¨

    EDIT: no tak jsem nasel ping v windows\system32 a tam jde spustit

    Path vypada takhle:
    PATH=%SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoo t%\System32\Wbem;C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel;C:\PROGRA~1\Borland\Delphi6\Bin;C:\PROGRA~1\ Borland\Delphi6\Projects\Bpl;C:\PROGRA~1\j2sdk_nb\ j2sdk1.4.2\bin;C:\PROGRA~1\COMMON~1\ULEADS~1\MPEG; C:\Program Files\ZipGenius 5;C:\Program Files\MySQL\MySQL Server 4.1\bin;

  2. #2

    Standardní

    co to napise, kdyz zadas

    echo %systemroot%

    ?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  3. #3

    Standardní

    nemaas nahodou jeste jednou path pro tebe jako uzivatele? mel sem podobny problem, kdyz sem si dal uzivatelskou promenou(nebo jak se to jmenuje) path tak prepsala tu defaultni systemovou PATH. po odstraneni bylo vse zas ok.
    zde býval podpis...

  4. #4

    Standardní

    echo %systemroot% vypise normalne c:\windows

    Citace Původně odeslal durdin
    nemaas nahodou jeste jednou path pro tebe jako uzivatele? mel sem podobny problem, kdyz sem si dal uzivatelskou promenou(nebo jak se to jmenuje) path tak prepsala tu defaultni systemovou PATH. po odstraneni bylo vse zas ok.
    Jo to by mohlo byt ono ... akorat nevim jak to poznam.

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Petano
    Jo to by mohlo byt ono ... akorat nevim jak to poznam.
    TentoPocitac -> Vlastnosti -> Upresnit -> Promene Prostredi ( ( uzivatelske promene ) )
    zde býval podpis...

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele Lord Owl
    Založen
    03.09.2003
    Bydliště
    Vepřov (přehažte písmena)
    Příspěvky
    627
    Vliv
    260

    Standardní

    Mně to zase blbne tak, že když ve "Spustit" dám ping...... ,tak vyjede asi na půl vteřiny dosovský okno a hned se zavře.

    Pochopitelně nestačím registrovat, co se v okýnku píše,kua

    na po pátej pokus to pak jede standartně.
    Hrozný haluze.
    Core Duo2 2,66Ghz, 2048 DDR2-dual Kingmax, 320 Gb WDG RE2 SataII(16Mb cache),GeForce 7950GT 512 MB PCIe, NEC AD-7173A,DVD-RW/TOSHIBA SD-M2012,DVD, siť int. Realtek, mb-MSI P35 Neo2-FiR,int.Realtek HD Audio, mon. NOKIA 446 Pro.

  7. #7

    Standardní

    Lord Owl: ve Spustit zadej CMD a pak ti tam to okno zustane. Zadas prikazy a okno zavres prikazem EXIT.
    CPU: AMD Phenom X3 (2,8GHz), MOBO: Gigabyte GA-MA-790FX-DQ6, RAM: 2x2GB (A-Data), GPU: ATI Radeon HD4850, HDD: 120GB Kingston SSD (SATA) + 2TB Seagate (SATA), CHLADIČ: Scythne Ninja, OPTIKA: DVD-RW Asus, Audio: SB X-Fi Xtreme audio, TV KARTA: Asus TV/FM, CASE & ZDROJ: Chieftec DX01-BD/Corsair HX520

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal durdin
    Citace Původně odeslal Petano
    Jo to by mohlo byt ono ... akorat nevim jak to poznam.
    TentoPocitac -> Vlastnosti -> Upresnit -> Promene Prostredi ( ( uzivatelske promene ) )
    Tohle misto znam ... ja myslel ze se to nastavuje jeste nekde jinde (registr apod.)

    Nicmene jsem si dal do meho uzivatelskeho path ze systemoveho a uz to funguje ...

    Ale stejne je to divny

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •