Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Format HDD

  1. #1

    Question Format HDD

    prosím vás ako mám naformátovat svoj hdd v notebooku ked mi nejde spustit windows kvôli chýbajúcim súborom a ked zapnem notebook tak mi tam napíše že :Zadajte název interpretru (C:/WINDOWS/COMMAND.COM a pod.) a pod týmto je že C> prosím poradte mi ako naformátovat disk alebo ako preinštalovat windows

  2. #2
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    281

    Standardní Re: Format HDD

    Co to mas za notes? Kolik ma disk oddilu? Neni tam skryty/instalacni apod?
    Pokud ne, jiste mas instalacni cd, tak zvol bootovani z cd a naformatuj ho pri instalaci.
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  3. #3

    Standardní Re: Format HDD

    no ale tam nejde vyvolat bios z delete na tom notebooku

  4. #4
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    281

    Standardní Re: Format HDD

    no dobra tak mi za to nemusis hned davat K-
    rikal sem at napises typ notebooku.
    Zkus F1, F2, F10 apod.
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  5. #5

    Standardní Re: Format HDD

    prepáč ja som ti chcel dat + ale neviem akos a to robí asi som sa pomílil ten notebook je thosiba sattelite pro

  6. #6
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    281

    Standardní Re: Format HDD

    nj. to se neda nic delat uz si asi 5 co mi chtel dat K+ a dal -
    to neni nic strasneho, od toho tu nejsme.

    Ted k problemu:

    Nemas pri zapnuti notebooku na vyber nake moznosti bootu? Treba u Toshiby co sem tu mel ted naposled (nejakyy 17" model s 2xHdd a TV) se do biosu lezlo vyberem jedne z moznosti dole uprostred obrazovky. Nejprve myslim F1 nebo F2 a pak bylo navyber boot z prvniho hdd, z druheho hd, cd atd...
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

  7. #7
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    313

    Standardní Re: Format HDD

    Citace Původně odeslal mirec014 Zobrazit příspěvek
    prepáč ja som ti chcel dat + ale neviem akos a to robí asi som sa pomílil ten notebook je thosiba sattelite pro
    Kecas tu o Karme a <> vinach a stale si neni schopny sem dat akym mas vlastne notebook. Nikto tu nema carovnu gulu aby vedel o aku zostavu sa jedna. Pre prehladnejsie jednanie, to dopis.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  8. #8
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 415
    Vliv
    294

    Standardní Re: Format HDD

    Dost zvazuju, zda to kvuli OT nezamknu...

    Nicmene krome Delete tu mame klavesy F1-F12 a take nam BIOS zpravidla v hlasce vypise, cim se do nej dostaneme.

    Podle hlasky to vypada, ze na stroji byly Windows 95/98, tzn. by book mohl mit treba disketovou mechaniku. Takze nabootovat z diskety (nebo CD), prenest system. Zkusit. Pobezi-li, vyreseno, nepobezi-li, je treba obnovit (rozumej znovu nainstalovat) system. Finito. Pokud se na to necitis, radeji ten book nekomu pujc.
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron M.2)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 3050 (i5 7500, 16 GB DDR4 Micron, HD5450, 500 GB Micron M.2, 2 TB 2,5" Seagate, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

  9. #9
    Senior Member mince
    Založen
    28.10.2002
    Bydliště
    okr.Hradec Kralove
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 034
    Vliv
    281

    Standardní Re: Format HDD

    Zamknout to sice muzes, ale myslim ze tu moc ot narozdil od jinych threadu neni. V podstate skroro v kazdem postu je rec o problemu.

    Pravdou je, ze konkretni typ sem z nej jeste nevytahl
    Takze Mirec, vyzousej co ti radime, detailne popis jak to bootuje a hlavne nam pisni presny model notesu, pak si to treba dohledame a poradime ti presne.
    Jinac ja se snazim jen poradit, akorat me zamrzelo, ze proste kazdy novacek mi za tu snahu vetsinou da K- a pak rika, ze nevi jak to funguje apod. Ale to je na reseni v jinem threadu a ani se mi to nejak resit nechce a nemam potrebu. Takze pokud sem vam tu udelal bordel, tak to promazte, zamknete apod. Je mi to fuk howg
    Koupim Atari Jaguar Joypad, Atari Lynx II a Atari Falcon + prislusenstvi... plati stale!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. externi hdd bez externiho napajeni
    Založil X2 v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 22.04.2009, 09:23
  2. IDE HDD s větší kapacitou pro starší PC
    Založil Mirinda v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 09.10.2006, 17:34
  3. Bad blocky na HDD + kopírování Win98 z HDD na HDD
    Založil Oly750 v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 19.06.2006, 04:27
  4. Po vložení šuplíku chce PC bootovat z něj, mění prioritu HDD
    Založil wincent v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 08.07.2005, 13:30
  5. UDMA u HDD v sufliku na kanali s DVDRW nefachci
    Založil Markoff v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 24.09.2004, 20:22

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •