Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: dva problemy u MSI 745 ULTRA

  1. #1

    Standardní dva problemy u MSI 745 ULTRA

    mam tuto desku a potykal jsem se v podstate se dvema hlavnimi problemy u rozmisteni jednotlivych soucasti u desky.
    za prve, procak je natlacen uplne na horni okraj desky, takze je umisten tesne u zdroje, coz neni nic moc pro teplotu a chlazeni.
    a za druhe AGP slot je tesne natlacen na napajeni CDROMu a HDD, takze kabely jdou jen velmi tezko obtocit okolo GK, je tam jen par mm mezera.

    u desku 746F ULTRA je oboje reseno lepe, procak je vice dole, a agp a napajeni je take mnohem dal od sebe. tak asi toliko

    Laser G9 + Logitech G930


  2. #2

    Standardní

    ...no skusim zareagovat na to co pises:
    1. umiestnenie socketu vers. vetranie:
    - zalezi od casu aky mas, predpokladam, ze klasicky miditower, kde je medzera medzi pasivom a zdrojom cca. 2-3cm - tj fakt, na druhu stranu keby si mal zdroj, ktory je perforovany - predieraveny z tej strany od CPU tak je to super, lebo ten teply vzduch z pasivu by isiel priamo do zdroja a odtial von

    2. AGP slot vers. IDE1
    - neviem co mas za problem s obtocenim IDE kablov okolo GK (opises to)
    - problemom u tejto dosky vsak je pristup k poistke na AGP slote pokial mas kabel osadeny v IDE1
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  3. #3

    Standardní

    Já mám spíš problém také s IDE kabelama, které jsou hned u AGP.Nevím kdo to výmýšlel, že se jim to zdálo jako skvělý nápad. No nic no.

    Morpheus.

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Morpheus
    Já mám spíš problém také s IDE kabelama, které jsou hned u AGP.Nevím kdo to výmýšlel, že se jim to zdálo jako skvělý nápad. No nic no.
    Morpheus.
    2morpheus: ...napis mi aspon ty ake su tie problemy Ja osobne s IDE kablami problemy nemam, tak by som chcel byt v obraze
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  5. #5

    Standardní popis

    no problemy s tim nemam, jen jsem chtel upozornit na dve uskali, teto jinak povedene mobo.

    ad 1. mam na prociku vetrak Whisper Rock III, ktery se smerem nahoru rozsiruje. tudiz nahore je od zdroje zhruba tak 5 mm. nicmene problem jsem mel ze zacatku takovy, ze zdroj mel nasavani ze zadu. pocitac se prehrival. nechal jsem si zdroj vymenit jak ty rikas s dirou dolu, takze paradoxne nakonec je to +, protoze vetrak je napasovany az na zdroj, a vzduch fouka hned ven, (skoro skvely chladici system). nicmene podle meho to neni nejlepsi reseni, cpat socket az na strop desky.

    ad 2. jde o to (grafiku mam LEADTEK GE4ti) ze konec grafarny je v podstate nalepen na ide kabel, (tusim ze je to DVD). v podstate mezi kabelem a koncem karty je tak 3 mm. karta sice ma chladice(pasivy)vsude, takze riziko prehrati nehrozi, nicmene, nevim jaky to muze mit dopad, kdyz se ide kabel dotyka rozfirovane GK.

    tak asi tak.

    Laser G9 + Logitech G930


  6. #6

    Standardní

    Tak tak, jde pouze o nevhodne umisteni IDE konektoru. Je to opravdu hned u grafiky. Jinak problem s ti nemam.
    Ikdyz by to chtelo delsi kabely. U bigtoweru muzu obsadit pouze spodni tri pozice, vyse nedosahne IDE kabel.

    Morpheus.

  7. #7

    Standardní

    ...tak uz som v obraze

    ...co tak pouzit dlhsie gulate IDE kable
    VOCAL POST MESSAGE: System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...System Failed CPU Test...

  8. #8

    Standardní

    Co sa tyka umiestnenia socketu a chladenia, ja nemam ziaden problem.Teply vzduch z chladica je nasavany cez zdroj a vyfukovany von.
    S tym IDE kablom je to pravda. Ja mam GF3Ti200 - je nezvycajne dlha a tym padom musim kabel tahat poza kartu - cim sa skracuje jeho dlzka.Ale ja som to vyriesil tak, ze som IDE kabel rozparal, aby bol viac ohybny a uz je to OK.
    No a podla toho co som cital o 746F tak je to slabo taktovatelne, ja by taku desku nechcel. Co sa tyka rozmiestnenia konektorov, tak to nie je tiez vyriesene uplne super.

    PC1: DFI NF3Ultra, Opt144@FX55, 4x512MB DDR400, Sapphire 1950Pro+Accelero S1, LG194WT-SF, Hercules Fortissimo III, 34GB Raptor, Fortron 350W 60PN(PF), 3DMark2005: 9500
    PC2: Abit NF7-S v.2, AXP-M 2600+@2500MHz, Hercules 9800SE A.I.W(8 pipe 435/740), Soundstorm + Creative DDTS-100, Samsung SP1213N 120GB, 3DM2001: 17500, 3DM2003: 5500
    PC3: MSI Sis 745, Palomino 1600+@2100+, ND12 mod + 80mm fan, PQI 2x256MB DDR 400 + Twinmos 256MB DDR333, Sparkle GF3Ti200 (240/550), Baracuda V 60GB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. MSI 5700 -> 5700 Ultra - Crash Explorer
    Založil STRELO v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 18.11.2005, 22:30
  2. 2800+ (Barton) na MSI 745
    Založil Martin3 v sekci fóra SiS a ostatní čipové sady
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 22.03.2004, 11:00
  3. Thb 1700+ HB na MSI KT3 Ultra ARU a ABIT Kx7333r 166 FSB?
    Založil Lubos Balaz v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 11.02.2003, 11:35
  4. Reset dosiek MSI KT4 Ultra a MSI KT4V
    Založil fish v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 29.01.2003, 21:53
  5. BIOSy (beta) na MSI KT4 dosky a problemy s nimi
    Založil Sleyo1 v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 14.01.2003, 18:56

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •