Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

  1. #1

    Talking SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

    Potrebuji nutne nainstalovat do windows xp sun javu (jre-1_5_0_06-windows-i586-p.exe), ale instalator zahlasi: "Pri pouzivani tranformaci doslo k chybe. Zkontrolujte platnost zadanych transformacnich cest." Je to dusledek padu systemu kdy se stavajici instalace sunu pokazila. Je to klasickej Windows Installer jak ho donutit k cinnosti ? thx

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    345

    Standardní Re: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

    A odinstaloval jsi korektně tu předchozí Javu? Já řešil něco podobnýho, taky se pokazila Java, jen na W2k... Zkoušel jsem to různě i v nouzovým režimu atd., ale stejně bylo nakonec jediný řešení - Reinstall celejch Widlí
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  3. #3

    Standardní Re: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d
    A odinstaloval jsi korektně tu předchozí Javu? Já řešil něco podobnýho, taky se pokazila Java, jen na W2k... Zkoušel jsem to různě i v nouzovým režimu atd., ale stejně bylo nakonec jediný řešení - Reinstall celejch Widlí
    ta se poskodila (jeji soubory) a pri pokusu o odinstalaci to nahlasi uplne stejnou chybu

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    345

    Standardní Re: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

    I v nouzáku? Hele tak to ti možná bohužel nezbyde nic jinýho,než mě... Zkoušel jsem x postupů, konzultoval to s xx lidma, ale nakonce jsem musel stejně reinstalovat Winy
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  5. #5

    Standardní Re: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

    Tak to zkus promazat rucne(i v Doc&sSett/Data aplikaci, a promenne CLASSPATH + PATH promaznout).

    Co treba Java 1.4.2? Nejde, nechces?

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele Tantalos
    Založen
    29.07.2003
    Bydliště
    Liberec
    Věk
    49
    Příspěvky
    1 170
    Vliv
    267

    Standardní Re: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

    Tady asi nebude problém s novou verzí, ale s tím, že je pokažená současná instalace. Doporučím stejný postup jako D_a_v_i_d, v nouzovém režimu odinstalovat, pokud nepůjde pak ručně ukončit tuším jusched.exe nebo java(něco).exe a odstranit ji z registrů z položek run, runservices. Po restartu zkusit opět odinstalaci.
    CPU: AMD Opteron DualCore, AC Freezer64 Pro, MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D, modded bios N4D704-2BTA, RAM: 2x1GB 400DDR 2.6V, Graphic: Leadtek PX6800GS TD 256MB, PCI-E (425/1000), CASE: Chieftec 410W Silent DX-01SL-D, DVD: DVD-ROM Plextor 116A, DVD-RW LG GSA-4163B, fw:A105, HDD: 1x Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB cache, 1x Seagate Barracuda 7200.8 250GB 8MB cache.
    3DM01: xxx 3DM03: xxx 3DM05: xxx 3DM06: xxx Aquamark: xxx Sandra2005: xxx SuperPI: xxx

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele tominek
    Založen
    13.10.2003
    Bydliště
    Brno
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 869
    Vliv
    280

    Standardní Re: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

    pokud se ti nechce rucne hrabat v registrech jsou na to vselijake "regcleanery". ale rucne je to stejne nejjistejsi. taky sem mel nedavno podobne zlobivej program
    Jak rika no-x: "Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)"
    DELL Optiplex 980 | 8GB RAM | i7 860 | GeForce GT330 | 2x 128GB SSD RAID0 | 30" LCD
    Canon EOS 5D + BG-E4 | EF 24-105 mm f/4L IS USM | EF 28 mm f/1.8 USM | EF 50 mm f/1.4 USM | Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG IF HSM || Velbon Ultra LUXi-F + Benro KS-1
    Canon EOS 7D + BG-E7 | EF 70-200 mm f/4L IS USM | EF-S 18- 200 mm f/3.5-5.6 IS || Velbon Ultra MAXi-L
    Speedlite 580EX || DOMKE F-2 | DOMKE F-1X | Lowepro Toploader 70AW | Další čačky kolem

  8. #8

    Standardní Re: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

    No myslim ze Java jinde nez v Uninstall a max. mozna Software klicich v registrech nebude Servis taky nema zadny.

  9. #9

    Standardní Re: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma

    takze jsem to nakonec vyresil tak ze jsem na vmware na winxp hodil instalaci a pak vsechno co bylo v Program files/java nahral misto te poskozene instalace a java uz bezi, instalator/odinstalace sice porad hlasi tu chybu ale to je me fuk, hlavne ze to bezi

    jeste by to chtelo nejakej dobrej program kterej zapise aktualni stav registru, souboru na disku apod. a kdyz pak nainstaluju nejakej program tak abych vedel kde vsude zanechal stopy, protoze mam problem jeste s instalatorem na scanner od HP, ovladaci SW neni nainstalovanej (trochu se pomichaly verze, komplet dodrbany) ale instalator se vzdy zastavi na tom ze uz instalace existuje

  10. #10

    Standardní Re: SUN Java nejde nainstalovat: Jak prinutit windows installer aby delal to co ma


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jak udělat, aby při startu Windows svítil NumLock
    Založil Slimák v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 09.07.2003, 01:16

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •