Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Prodlužka CompactFlash karet

  1. #1
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní Prodlužka CompactFlash karet

    Mam takovyto problem:
    Pracuju jako programator CNC.
    Programy ktere vytvorim se musi nejakym zpusobem prenest do CNC.
    K tomu ucelu je v masine zabudovana ctecka CompactFlash karet.
    Ja tedy musim s kazdym novym programem vstat,jit k masine, vyndat kartu, jit k pc, nahrat program , jit z5 k masine a pichnout do ni kartu s programem.
    Neexistuje nejaka prodluzka CF karty nebo nejaky zpusob jak mi usetrit tu nekolikanasobnou cestu
    Ciste teoreticky bych potreboval flashkartu co je kabelem primo spojena s cteckou karet nebo spojovaci kbel mezi 2ma cteckama, ale to asi neexistuje ne
    Pozn.: Sitovy konektor ta masina nema.
    Hromada šrotu...

  2. #2

    Standardní

    Mno ciste teoreticky to pujde prodlouzit tak na 1M ... CF interface je vpodstate IDE(ATA). tj. tomu odpovida i to co s tim muzes delat ... tj. asi nic moc ...
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  3. #3
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    257

    Standardní

    Tomu dost dobre nerozumim!?
    Prece z PC jde do ctecky USB kabel, ten muze byt dlouhy dost - klidne az k te masine mno a co potrebuju je neco ve stylu redukce z CF karty na CF kartu nebo CF kartu spojenou kabelem s druhou CF kartou.
    ..... mno zda se mi to taky jako blbost, ale treba nekdo zna reseni...
    Hromada šrotu...

  4. #4
    Member mince
    Založen
    01.01.2003
    Bydliště
    Praha 90% / Strakonice 10%
    Věk
    46
    Příspěvky
    105
    Vliv
    264

    Standardní

    He he Jestli jsem to dobre pochopil, tak chces (kdyz vezmu specifikaci CF=IDE) vytvorit neco jakobys spojil dva pocitace pres IDE ksandu? To asi nepujde takhle naprimo, specielne kdyz k tomu pridame spojeni zemi dvou stroju, ktery nebudou na stejnem okruhu atd.
    MadDogTeam - geocaching.com

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal BATMAN
    Tomu dost dobre nerozumim!?
    Prece z PC jde do ctecky USB kabel, ten muze byt dlouhy dost - klidne az k te masine mno a co potrebuju je neco ve stylu redukce z CF karty na CF kartu nebo CF kartu spojenou kabelem s druhou CF kartou.
    ..... mno zda se mi to taky jako blbost, ale treba nekdo zna reseni...
    rozdiel je v tom ze pri ctecke ide USBckovy 4zilovy kabel ktory muoze ist do 10+ metrov... kdezto predlzovacka IDE, resp. CF ide 40 zilovy (neviem presne, hladat a pocitat sa mi nechce ) kde norma dovoluje tusim 1 meter - utlm napatia a interferencie Ti znehodnotia signal takze to viac ako na ten meter nepretlaci signal v pouzitelnej kvalite...

  6. #6

    Standardní

    jeste me napada ze by slo ubastlit neco z USB<->IDE konvertoru ... pak vpodstate udelat nejakej 'jednoduchej' switch.
    kdyz je zapojeny usb tak funguje karta v redukci a kdyz neni zapojeny tak funguje v CNC
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •