Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Outlook neodesílá poštu

  1. #1

    Standardní Outlook neodesílá poštu

    Sorry, že jsem to dal sem i na živě, ale potřebuju to nutně vyřešit
    Mám problém s odesíláním pošty MS Outlook. Když napíšu e-mail a chci ho odeslat, tak mi zůstane viset ve složce pošta k odeslání (e-mail se zobrazuje normálním písmem netučný, nekurzíva tzn. jakoby se ani nesnažil odeslat). Dřív to chodilo normálně bez problémů. Píšu normální maily o velikosti do 100kb, ne žádné monstrózní přílohy. Používám office 2000 SP2, systém je win XP. Myslel jsem, že to dělá AVG - doplněk pošty pro outlook, ale ten jsem vypnul a zlobí to pořád. Neví někdo co s tim?
    Ještě mě tak napadlo, když ten neodeslaný mail ve složce "Pošta k odeslání" otevřu a dám znovu odeslat, tak se někdy odešle...
    Opteron 144@2700MHz, 2x512MB kingstone HyperX Abit AN8 Ultra, atd.

  2. #2
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    344

    Standardní

    outlook ma jednu takovou chybku. kdyz das odeslat mail a zustanes ve slozce posta k odeslani na tom dotycnem mailu, tak ho to neodesle.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  3. #3

    Standardní

    Napis vic informaci, jakej mas internet, kde je postovni server, jakej protokol (smtp/imap), zda jsi zkousel jine post.programy, zda si kontaktoval administratora, blablabla....
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Napis vic informaci, jakej mas internet, kde je postovni server, jakej protokol (smtp/imap), zda jsi zkousel jine post.programy, zda si kontaktoval administratora, blablabla....
    Takže: Jedná se o malou síť (2 PC, routr - síť budovy - internet (zřejmě tam mají UPC - nevím). Poštovní server mám na ignumu. používám nezabezpečený SMTP. SMTP server je nastavený dobře. Na druhém PC je outlook express a všechno je v pohodě. Nastavení outlooku je indentické s nastavením expressu na druhém PC.
    Jo a sorry, mám tam chybku, není tam office 2000 ale Office XP SP2.
    Opteron 144@2700MHz, 2x512MB kingstone HyperX Abit AN8 Ultra, atd.

  5. #5
    Member Avatar uživatele _Tomas
    Založen
    10.09.2003
    Bydliště
    Želešice (10km od Brna)
    Příspěvky
    400
    Vliv
    266

    Standardní

    Spis mi napis jaky doplnky pro postu mas v AVG naisntalovany.... Control Center > Kontrola posty > Vlastnosti > Seznam nainstalovanych doplnku... Pokud je tam i Obecny Email Scanner, tak ho "zastav" nebo odeber z instalace.
    Core i5 3570K @ 4,3GHz + AC Freezer i30 | Gigabyte Z77X-D3H | 2x 4GB ADATA XPG V2 1600MHz DDR3 | EVGA nVidia GeForce GTX680 SC 2GB | SSD Kingston HyperX 3K 128GB | 2TB WD Caviar Black | Corsair GS 800W |LCD FS 23" | Logitech Performance MX | Pioneer VSX521 + Jamo D165 |
    Synology DS212j | 2x 2TB WD Caviar Black |
    Ford Focus ST 2.5 225HP/320Nm @ +- 250HP/330Nm

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •