Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: sekání zvuku a obrazu u her

  1. #1

    Standardní sekání zvuku a obrazu u her

    není to asi moc originální téma,ale už jsem opravdu v koncích.
    mám 9600XT a desku 7VT600 1394 - obojí od Gigabytu a přesto se mi to u her zasekává.( i u starších v nízkém rozlišení)
    AGP 4x, FW off- nic nepomáhá. zkoušel jsem 4,1-4,3 a 4,7 cytalysty-žádná změna k lepšímu. Na desce mám poslední bios.
    Mám teď 98 okna, ale blblo mi to i u W2000.
    Jo a občas mi vyjede nesmyslná hláška, že mám málo systémových prostředků, přitom mám všechno zavřené-a kousne se to. po restartu většinoui najde scandisk 8192 ztracených bajtů. projel jsem paměti přes noc v goldmemory,pro sicher i v memTestu a v pohodě. Jo a v 3dMark 01 a 03 mi to šlape úplně v pohodě tož grafika bude asi v pořádku. Nevím jestli je to k něčemu-nechal jsem den běžet prime95-taky žádný problém. odpojil jsem co jen šlo-taky nic takže špatným zdrojem to asi taky nebude.
    Jen pro úplnost-mám bartona 2600+, seagate S-Ata 80GB, 512MB Transcend 400DDR.
    Bojím se, že si budu muset pořídit jinou desku nebo grafiku, nebo to vidíte jinak?

  2. #2
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele sisi
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Auckland, NZ
    Příspěvky
    2 176
    Vliv
    282

    Standardní

    Co mozne virusy, spyware? Zvazoval si moznost reinstalacie windows? "Zasekava" = mrzne / pada?
    Intel Core 2 Duo E6600 @ 3.2GHz (8 * 400MHz) @ 1.3V with Zalman CNPS9500 AT @ 1800RPM, ASUS P5B Deluxe/WiFi, 2x1GB Corsair Twin2X PC2-6400 DDRAM @ 400MHz (4-4-4-12) @ 2.1V, Leadtek 8800GT 512MB, WD Caviar SE16 250GB, Asus DRW-1608P3S, Creative SB Audigy Value, Logitech X-230 speakers, Enermax Liberty 400W, 2x120mm Thermaltake case fan @ 1800RPM, Thermaltake Aguila black case, HP LP2065 LCD, Logitech MX400

  3. #3

    Standardní

    format mám už dlouho v plánu.
    nějaké viry jsem měl,ale zdá se že si s něma avast poradil. Nejsem si 100% jistý, ale kousalo se mi to tuším už po čisté instalačce. pravidelně používám ad-aware. Pravda je, že mi to občas psí kusy dělá.
    Chci ještě poprosit kámoše aby mi půjčil svoji grafiku,třeba pak budu chytřejšíí.

  4. #4

    Standardní

    mas to pretaktovane? ak ano tak by som skusil bez pretaktovania
    napis presnejsie ako to "zasekava", robi to vo vsetkych hrach, direct3d, opengl alebo dokonca aj v hrach bez 3d?
    mal som podobny problem este na cel 566@850, gf1 a zdrojom bol ovladac na zvukovku sb live, bol som bezradny a raz vysiel novy ovladac a problem zmizol, mne to vtedy zasekavalo tak, ze napr. v hre quake3arena sa hra zastavila a opakovalo posledny zvuk (napr. vystrel) stale dookola

    ale ten nedostatok systemovych prostriedkov to je divne... mas nastaveny swapak? ak pustis nejaku narocnu hru moze chciet vela pamate...


  5. #5
    Senior Member
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Prešov
    Příspěvky
    1 738
    Vliv
    264

    Standardní

    Kontrolnná otázka: máš nainštalované drivery od čipsetu? (hlavne AGP...) - boli tu aj takí borci, ktorí "zo zásady neinštalujú" drivery pre čipset
    SILENT PC ▌Athlon TB 2100+ @ 200x11, PrimeStable ▌Zalman CNPS7000A-Cu & Tt Copper Shim & AS Céramique ▌Abit NF7-S 1.2, NB Zalman ZM-NB47J, SB passive ▌512MB TwinMOS 333 @ 400, 11-2-2-2 ▌Sapphire R9600PRO VIVO @ 477 core, 716 RAM, cooled by Athlon box cooler & Papst ▌WDC800JB ▌Maxtor 30GB ▌NEC ND-3500A ▌Yamaha CRW2200E ▌400W Maxpower - add fan control&monitor & Papst ▌NeonLight case & Papst ▌LCD 4x20, LCD 2x8 ▌4xFan & 8xTemp. controller ▌21\" CRT monitor ▌A4tech infra mouse ▌Microsoft Multimedia Keyboard ▌Samsung ML1520 laser printer ▌

  6. #6

    Standardní

    nee-netaktoval jsem zatím. vždycky se na zlomek vteřiny kousne obraz i zvuk, někdy vypadne jen zvuk, občas jen obraz. ve hrách bez 3d to nedělá. open gl mi nešel nastavit, vždycky mi to hodí zpátky direct3d.
    ovladače k chipsetu mám všechny-měl jsem je k základovce.
    No a s tím swapákem jsi mě už definitivně dostal! vůbec nevím!!
    a nenastavují si to okna sami?
    Mě se kouše i Mafie v nejnižším rozlišení.
    díky za nápady

  7. #7

    Standardní

    - opengl - skus hru, ktora je robena iba na opengl (napr. quake3arena, doom3) a pozri ci to robi aj tam, mozno zistime, ze to robi iba direct3d - mas nainstalovanu najnovsiu verziu directx 9.0c? nemala by byt potreban na spustenie ale za pokus to stoji

    - ovladace k chipsetu - ak tomu dobre rozumiem tak si tam frkol tie co boli na instalacnom cd tak to by chcelo nainstalovat najnovsie z webu vyrobcu dosky + nahod najnovsie catalyst ovladace

    - swapak - windows si to nastavi vacsinou sam na dynamicky subor ale vo w98 si uz nepamatam ako, treba to aspon pozriet co tam mas nastavene (control panel, system a to uz najdes)

    - mafia - pre istotu nahod patch 1.2 a skus znovu


  8. #8

    Standardní

    nějaké ty hra na zkoušku seženu. Mám directx 9.0b, poohlédnu se po tom novějším i po těch ovladačích. Patch 1,2 jsem dostahoval a jdu ho otestovat.
    zatím díky já jdu bojovat dál!

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •