Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: for jaLCD users!!

  1. #1

    Standardní for jaLCD users!!

    Zdar, tak jsem dneska konečně rozběhal můj LCD 20x4 v modrý barvě a zajimalo by mě, kdo z Vás používá soft jaLCD a kdo by mi mohl poslat nějaký hotový "programy se zobrazováním", zkoušel jsem něco a docela to jde...

    A další dotaz...nevíte někdo, jestli je možný nastavit v jaLCD aby se nějakej text zobrazoval pouze před startem woken, nebo když je neaktivní PC (když běží spořič) aby se zobrazovaly např. hodiny atd...je něco takovýho?

    Díky moc za postřehy!

  2. #2
    Junior Member
    Založen
    26.06.2004
    Bydliště
    Slovakia: Janíkovce okr. NR
    Příspěvky
    39
    Vliv
    0

    Standardní

    Tu http://www.jalcds.de/files.php v tej spodnej tabulke sú kategórie a nájdeš tam toho dosť pre JaLCD
    Intel 865 RockLake, P4 3,0GHz, 4x256MB DDR Dual, Combo LG, DVDRW LG 4160, GF5200 128/128, 15\" LCD NEC, Microsoft Keyb + Mouse Wirelles, MSI TV karta, Repro 5,1 HOOP

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal xmorpheox
    Tu http://www.jalcds.de/files.php v tej spodnej tabulke sú kategórie a nájdeš tam toho dosť pre JaLCD
    jj, na to už jsem koukal, ale nějak se v tom nemůžu vyznat, tak jsem myslel, jestli někdo nemá nějaký pluginy stažený doma a neví na co kterej je...

    Popř, jak se v tom dá kreslit....viděl jsem už u pár lidí logo AMD a docela bych ho taky rád...

    A hlavně mě dost s**e, že když zapnu kompa, tak se tam nic nezobrazuje..až když se spustí soft ve woknech....chtěl bych aby se tam zobrazil nějakej pozdrav...

    Díky za rady!

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Prešov
    Příspěvky
    1 738
    Vliv
    264

    Standardní

    Citace Původně odeslal Stoobi
    A hlavně mě dost s**e, že když zapnu kompa, tak se tam nic nezobrazuje..až když se spustí soft ve woknech....chtěl bych aby se tam zobrazil nějakej pozdrav...

    Díky za rady!
    Skús chvíľu uvažovať hlavou: Do toho LCD displeja sa texty zapisujú prostredníctvom softvéru (v tvojom prípade jaLCDs...). Čo myslíš, ako by sa tam asi mal dostať nejaký text skôr, než ti nabehne Windoze

    ...takže pozdrav pri spustení si tam leda tak namaľuj fixkou
    SILENT PC ▌Athlon TB 2100+ @ 200x11, PrimeStable ▌Zalman CNPS7000A-Cu & Tt Copper Shim & AS Céramique ▌Abit NF7-S 1.2, NB Zalman ZM-NB47J, SB passive ▌512MB TwinMOS 333 @ 400, 11-2-2-2 ▌Sapphire R9600PRO VIVO @ 477 core, 716 RAM, cooled by Athlon box cooler & Papst ▌WDC800JB ▌Maxtor 30GB ▌NEC ND-3500A ▌Yamaha CRW2200E ▌400W Maxpower - add fan control&monitor & Papst ▌NeonLight case & Papst ▌LCD 4x20, LCD 2x8 ▌4xFan & 8xTemp. controller ▌21\" CRT monitor ▌A4tech infra mouse ▌Microsoft Multimedia Keyboard ▌Samsung ML1520 laser printer ▌

  5. #5

    Standardní

    jojo PeterM má opět pravdu, leda si k tomu ještě udělat asi tak 3x složitější udělátko, co by tam něco šoupalo, ale to by stejně moc nešlo ošetřit po náběhu sw, kterž jede na Winech... takže - nic
    DECENT II EXTREME
    ---> http://7luke.com/decent <--- už je zase jiný konfig ale není čas to změnit na webu

  6. #6

    Standardní

    Nazdarek chtel jsem se zeptat jestli nekdo nevite o softu a o schematu zapojeni grafickeho lcd displaye a ne textoveho.Dik

  7. #7
    Senior Member
    Založen
    11.02.2003
    Bydliště
    Žižkov
    Příspěvky
    520
    Vliv
    266

    Standardní

    Citace Původně odeslal Skyver
    Nazdarek chtel jsem se zeptat jestli nekdo nevite o softu a o schematu zapojeni grafickeho lcd displaye a ne textoveho.Dik
    http://www.viperlair.com/articles/ho...rt/lcd_1.shtml

    ale priste pouzij google sam, ju?
    ()__()
    (<'.'>)
    (")_(")

  8. #8

    Standardní

    Jo diky.... no ja hledam prevazne vse v googlu ale tohle jsem tam nenasel, vzdycky jsem nasel jen textove.....

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •