Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: Lepeni videoklipu

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    272

    Standardní Lepeni videoklipu

    Jak se daji spojovat kratke videosekvence do delsich celku?

    Zkusil jsem v DOSu copy a+b+c d , ale tudy cesta nevede

    A pri tom me ted napada - jak se vlastne dela to DOSovsky copy a+b+c d ve Woknech? V Helpu jsem to nenasel.

  2. #2
    Banned
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Ostrava
    Věk
    51
    Příspěvky
    513
    Vliv
    0

    Standardní

    Zkus EASY VIDEO JOINER

  3. #3

    Standardní

    Taky by si měl alespoň popsat, jaký formáty spojuješ, MPG, AVI atd.

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Valhalla
    Založen
    26.08.2003
    Bydliště
    PCE
    Věk
    36
    Příspěvky
    539
    Vliv
    268

    Standardní

    Pokud sezenes, tak Pinnacle Studio 8 se mi dobre osvedcilo
    猿も木から落ちる。

    MacBook White 2010, 5GB RAM, 250GB disk
    Yama-jii: Asus 6738RB (1,6GHz Dothan, 1GB+192MB RAM, 9100 IGP (64MB)
    mobility provided by HTC Wizard (T-mobile MDA Vario I version)

  5. #5
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    275

    Standardní

    Ulead Video Editor 7 napriklad ... Adobe Premiere napriklad ... je toho strasne moc

  6. #6

    Standardní

    Jak se dá v Pinnacle studiu spojit výsledné video bez opětovné komprese? (Něco jako ve virtual dubu direct stream) Nějak jsem to tam nenašel
    Asus COMMANDO bios 803, Core DUO 6400 (3,5GHz, 440 FSB), Gainward 8800GTX, 2x Raptor 150 (RAID 0) + 400GB Seagate, 2GB DDRII Kingston 677, SATA Barča 400GB, EIZO 1931

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    272

    Standardní

    Citace Původně odeslal .Voivod.
    Taky by si měl alespoň popsat, jaký formáty spojuješ, MPG, AVI atd.
    V podstate bych rad vsechny bezny, momentalne mi jde o WMV.
    Jinak ten EasyVideoJoiner to spojuje dost neciste - vysledny soubor ma velikost, ktera skoro presne odpovida souctu dilu, ale dost velky kusy v tom chybej. Navyic je to trial na tyden, takze to znamena pokazdy instalovat znova; a jestli se to musi odinstalovavat jako trial od AVG, kde se jeste musi rucne vycistit registry, kdyz si to clovek chce nahodit znova, tak to zrovna to pravy vorechovy neni.

  8. #8
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    272

    Standardní

    Tak se zda, ze jsem dorazil na konec a dalsi Amerika uz neni. Jen mozna nejake profi-programy za profi-ceny, bezny share-ware - aspon co jsem vyzkousel - nestoji za nic. Mozna se to najde i v ramci nejakeho objemneho baliku.

    Fx Movie Joiner 4.8.6: Spoji v podstate cokoliv, ale jako vysledek doda jen AVI, pricemz priserne zmrsi kvalitu obrazu (redukuje snad na nejakych nejvys 40 barev, predmety vypadaji jak zasazene povodni, lidi jak se zavaznym onemocnenim pokozky), slibuje automatickou komprimaci (nadrozmerny AVI-original se ale nejdriv musi vyrobit), doda za tim ucelem i Windows Media Encoder, ten se ale musi obslouzit 100%-ne rucne, nehlede na to, ze komprimace ani ne 5-minutoveho AVI (radove 100 MB!!!) u me trvala nejmene 6 hodin; mozna by to na novejsim systemu slo podstatne rychleji, ale neverim tomu, ze neco takoveho pred 5 lety, kdy bylo zarizeni jako to moje takrka spickove, neslo. Trial na 30 dni - co potom? Prestane fungovat? Bude fungovat dal, ale soustavne prudit s upozornenim, ze pacham zlocin, kdyz ho pouzivam? Kazdopadne je to jedno, vysledek je pod psa (prmin, Vorisku).

    Video Master: Testovaci verze, v celku bez omezeni az na to, ze do vysledneho obrazu udajne vklada svuj vodoznak. Komprimovany jen 149 kB, zasekne se ale uz pri rozbalovani, pote co zaplni veskere volne misto na disku souborem SetupTVM.msi ve slozce WINDOWS\TEMP.

    AVS Video Converter: Mel by pomoct tam, kde nejsou mozne vsechny formaty. Ovsem "This program requiers Windows version 4.1.222 or later"

    Easy Video Joiner / Easy Video Splitter: Trial na 7 dni, po 7 dnech i po nove instalaci prijde v systemu dukladne zamaskovane hlaseni, ze 7 dni uplynulo, dekujou za zajem a jestli se nam to libilo, mame si to koupit. Zaznam o uplynule lhute nelze pomoci zadnych v nazvu programu obsazenych pojmu najit ani mezi beznymi soubory, ani v registrech. Navic ma neciste prechody (vynechava na nich znacne casti snimku a zastavuje se) a zakopava i mimo ne. Nelibilo se, nekoupim.

    123 Audio Video Merger: Zda se ze jediny skutecny freeware specializovany na tenhle ucel, taky ale spis nefunguje nez funguje. Po prvnim nadseni, ze mi z nekolika kratkych klipu (MPEG okolo 800 kB), ktere jsem nasazoval z casti i vickrat tytez, udelal presne to, co jsem chtel, cisty obraz i zvuk, ciste prechody, prislo rozcarovani, kdyz zdanlive spravne spojil prostou serii WMV-souboru po ca. 1,3 MB, ovsem tady prehraje vzdy jen 1. dil. Pak jsem se vratil k puvodnim MPEG-klipum, vseljak je zkousel pospojovat a vetsinou je nezapojil vsechny nebo nektere opakoval, jednou do toho dokonce zapojil i MPEG soubor, ktery nasel na disku a nemel ho vubec na seznanmu.

    Nakonec pro uplnost DOS-prikaz COPY a+b+...+x y (uz jsem se o tom zminil) vytvori sice soubor y, jeho velikost ma ale jen nejvys nekolik kB a je neschopna jakekoliv funkce

    Nasel jsem jeste freeware na zpracovavani obrazovych zaznamu Zweistein, ten ale na tohle neni exkluzivne specializovany a zatim se mi nepodarilo vyzkoumat, jestli to s nim jde.

  9. #9

    Standardní

    hele a virtuadubu to nejde
    edit:ten ale asi nebude umet mpegy bez rekomprese...na mpegy sem ale kdysi mel takovy jednodcuhy programek ale bohuzel uz nevim jak se menoval
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  10. #10

    Standardní

    Skus este mpeg scissors.
    Alebo toto www.boilsoft.com, ma to aj podporu na wmv
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  11. #11

    Standardní

    jo mpeg scissors to bylo
    akorat sem ho moc nepouzivaltak nevim jeslti funguje 100%....
    https://www.zvirecitricka.cz - obchod s tričky a jiným zbožím se zvířecími motivy
    https://www.litho.cz/ - kása světla a stínu, lithophane, noční světla

  12. #12
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    272

    Standardní

    mpeg scissors potreboval na to, co mel 123 Audio Video Merger sotva za pul minuty vic nez hodinu a nakonec to stejne nabezelo. Navic je taky jeden z tech, co maj tu nemravnost, ze se nezeptaj, kam se maj nainstalovat a proste drze se nacpou do "programu".

    Zato ten Boilsoft vypada velice slibne. Zda se, ze prece jenom po Americe existuje jeste dalsi . Na MPEG bezel perfektne, zatimco 123 Audio Video Merger ma vic nez primitivni obsluhu (i kdyz tak zla taky neni), tahle nema zavadu a program pracuje stejne bleskovym tempem. Prechody nejsou sice tak 100%-ne perfektni, vetsinou (ale ne vzdy) je tam vlozen 1 prazdny obrazek - je ho videt, ale vcelku nerusi; za to aspon podle dosavadnich zkousek na rozdil od 123 Audio Video Mergera pracuje spolehlive. Na WMV potrebuje ovsem pridavny softver, ktery zase potrebuje aspon W98SE a tu mam na jinym HD, nez jsem instaloval tohle, takze to zkusim az priste.
    Navic je k tomu obrovsky balik zjevne velmi mocnych dalsich konvertoru ap., jeden z uzivatelu to nazval takrka hackerskym softverem; ovsem to vsechno jsem zatim nezkousel. A co je nejlepsi, je to v podstate zdarma - sice se to prezentuje jako trial, je to na prodej, ale jedine omezeni je zase u nekterych programu do obrazu trial nacpe vodoznak. Zda se mi, ze ten prodej je jen obdoba toho, co dela napr. autor IrfanView, ktery dava take perfektni program jako freeware a spokojene uzivatele prosi o dobrovolny financni prispevek na dalsi vyvoj .

    Doufam jen, ze me dalsi testy a uzivani nezklamou

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •