Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Koupe mrtveho CPU na dobirku!

  1. #1

    Standardní Koupe mrtveho CPU na dobirku!

    Zdavim..tak sem koupil na dobirku a pred koupi sem se dotycneho ptal,zda-li je procesor v poradku.On potvrdil ze stav je dobry a poslal ho..Zjistil jsem ze je mrtvej.Tak sem se ho ptal,proc teda tvrdil ze je OK,ale on argumentoval tim,ze ho pred rokem sam daval do krabicky a ze jel.Ja sem ho poslal zpet a on ted odmita si ho prijmout...Mate nejakou radu?Vzdyt doslo k poruseni kupni smlouvy,kterou jsme uzavreli (i kdyz jen pres email,ale to nevadi)
    Case: Chieftec LCX-01SL-SL-B Cpu: Intel P4 3,4 GHz 800FSB 1MB 775 Motherboard: Abit AG8 915 Grafika: Asus Ati X1950Pro 256Mb HDD: Hitachi 7K250 250GB,Samsung 500GB Palírna: DVD-RW LG4081B Repro: Genius HT 5.1Cpu Fan: Zalman 7700al/cu System: WinXP SP2 Router: SMC Barricade router 7004VBR Internet: Netbox 10mbit ***
    Canon 350D+BG, Canon 24-105 *** http://juraurbanek.ic.cz/Francie-vyber/

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Pokud nejde o firmu (jako ze asi ne), nemas IMO moc sanci, pokud nemas svedky. Nejde ani tak o smlouvu, jako o to, ze on bude tvrdit, ze CPU byl OK a ty tezko prokazes ze nebyl.

    Tak jako tak, musel bys na nej podat zalobu.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Anduril
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    OVA, OL
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 474
    Vliv
    309

    Standardní

    Stalo se mi to taky, ale já jsem byl ten prodávající .. cpu jsem vyndal z kompu, pečlivě zabalil a druhý den odeslal...kupující mi pak psal, že cpu nejede (ve 3 různých deskách)... A házel na mě vinu. Naštěstí byl cpu v zráuce a on dostal záručák, takže si to pak už asi vyřešil sám...
    ntb: HP EliteBook 8460p i7-2640M | 8GB RAM | 120GB SSD + 500GB HDD | ATi HD6470 | 14" HD+ | W7 PRO
    home: HP Docking Station | HP L2045W | WD 500GB Scorpio Blue USB box
    work: HP Docking Station | HP L2445W
    audio: Epiphone G-400 SG + Sounder Telecaster | E-MU 0202 | Cambridge Audio Azur 340R | Wharfedale Diamond 9.2 | Magnat Betasub 20A | Sennheiser HD555

  4. #4
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    313

    Standardní

    jestlize cpu neni funkcni, tak skutecne jde o poruseni kupni smouvy. problem samozrejme je, jak uz psal jezevec, ze v pripadnem soudnim sporu by bylo dukazni bremeno na tobe - to znamena, ze ty bys musel prokazat, ze jsi dostal uz vadny cpu, coz je imho nemozne
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •