Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Postfix+Horde[IMAP]

  1. #1

    Standardní Postfix+Horde[IMAP]

    Ahoj,

    mam takovej problem a nevim jak se s nim poprat. Nejdrive se priznam, ze v Linuxu se pohyby jen opravdu okrajove, tak snad me nikdo neukamenuje za dotaz a prosbu o pomoc.
    Mam doma PC [malej server] kde mi bezi par veci na Linuxu [Gentoo], vcetne prave email serveru.
    Nastal mi ovsem problem, ze nejakym zahadnym zpusobem se nemuzu zalogovat do weboveho prostredi na vybrani posty. Kdyz jsem se dival do slozky kam emaily chodi, tak jsem emaily nove videl, ale ovsem to je pro me docela tezke a neprijatelne reseni.
    Nevim co presne vsechno mam uvest, aby mi nekdo dokazal pomoct.
    Priznam se, ze jsem se prohrabaval pres phpmyadmin v DB, ale ted uz nevim presne jestli jsem tam neudelal prave tenhle osklivej zasah.

    Btw, doufam ze to neni proti pravidlum, ale kdybych byl nekdo hodne ochotnej a poresil by to se mnou treba na ICQ, budu opravdu moc vdecnej. Jsem bez emailu docela bezmocny.
    Predem moc dekuju.
    MoBo: MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI CPU: Intel Core i9-13900K@NZXT Kraken Elite 360 RGB RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM 16G Storage: Samsung 980 PRO 1TB + 3x Samsung 980 PRO 2TB + HDD 2xWD Red 8TB Mouse: Logitech G502 X Plus Black Keyboard: Logitech G915 Lightspeed Case: NZXT H9 Flow Black PSU: EVGA SuperNOVA 1000 G6
    Monitors
    : 27" Dell S2721DGF + 27" Dell P2720D Sound: Logitech Z407 Headset: Logitech G Pro X Wireless Other: Oculus Quest, NAS QNAP TS251 2x16TB Raid1
    Mobile: Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Samsung Galaxy Note10+, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Oura Ring 3
    Gaming: PS5, PS3, PS Vita, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Classic, Nintendo Switch Lite, Steam Deck 1TB

  2. #2

    Standardní Re: Postfix+Horde[IMAP]

    jinym imap klientem se prihlasis?
    co je v logu na serveru?
    jakou hlasku vraci horde?

    trosku nejaky informace by to chtelo ...

    jestli ses vrtal v DB, tak v cem?
    Hrrrr, will you stop using people as human driven search engines? Google.com has all the answers you need.

  3. #3

    Standardní Re: Postfix+Horde[IMAP]

    Omlouvam se, nevedel jsem jake informace presne podat, pac jak jsem jiz zminil, sem v tom fakt "zelenac".
    Kazdopadne je vyreseno, a to, ze jsem v DB v MYSQL spatne umistil heslo. Byla to prkotina, ale neuvedomil jsem si to.
    MoBo: MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI CPU: Intel Core i9-13900K@NZXT Kraken Elite 360 RGB RAM: G.SKILL 64GB KIT DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5 RGB Black VGA: MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM 16G Storage: Samsung 980 PRO 1TB + 3x Samsung 980 PRO 2TB + HDD 2xWD Red 8TB Mouse: Logitech G502 X Plus Black Keyboard: Logitech G915 Lightspeed Case: NZXT H9 Flow Black PSU: EVGA SuperNOVA 1000 G6
    Monitors
    : 27" Dell S2721DGF + 27" Dell P2720D Sound: Logitech Z407 Headset: Logitech G Pro X Wireless Other: Oculus Quest, NAS QNAP TS251 2x16TB Raid1
    Mobile: Samsung Galaxy Z Fold 4 5G, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, Samsung Galaxy Note10+, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Oura Ring 3
    Gaming: PS5, PS3, PS Vita, Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch Classic, Nintendo Switch Lite, Steam Deck 1TB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. postfix - zmena domeny/soubeh
    Založil wong v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 18.10.2006, 12:54
  2. [Debian - Postfix - CourierPop3] Kam ukladat maily?
    Založil MEluZíNa v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 01.04.2006, 12:35

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •