Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Přehozené kanály na LOGITECH Z-5500 ve Vistach

  1. #1
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vyskytuji se v Brne a okoli.
    Příspěvky
    469
    Vliv
    269

    Standardní Přehozené kanály na LOGITECH Z-5500 ve Vistach

    Ahoj,přesunul jsme PC s Logitechem Z-5500 které jsme měl nějaký ten pátek vypnuté a nějak jsme je nezvládl nakonfigurovat.Prostě v selftestu mi vše jede jak má (šum při tlačítku na dálkovém ovladači jde z těch repro jak má) ,ale ve Vistách všude možně ať se snažím sebevíc mám přehozeny přední a zadní reproduktory...se stím 2hodiny morduji a nevím kde je zakopaný pes...jsem povytahoval a překontroloval konektory a pořád nic...už mě napadá jen stupidně přehodit přímo konektory na reprácích...ale podle mě je to blbost,musí to jít jinak...nechápu kde sem udělal botu - poradíte?

    Ještě jsme zapoměl mám ktomu externí X-fi zvukovku zatím ne přes optiku.


    To mě napadá druhá věc...3m propojovací káblík na optiku mám obědnanáý za 107Kč...safra ať mě výrobci nelakují je to kus optiky kde běžej jen jedničky a nuly...a za "značkový" káblík chtějí 300-600...jako by to těm jedničkám a nulám nebylo jedno po čem běžej a kdyby mohli daj si do názvu bezkyslíkatej křemík... .
    Naposledy upravil Aldapo; 31.10.2008 v 01:39.
    E2160@3420MHz BOX, 4GB RAM 800MHz bez chladiče,256MB Asus 7600GS bez chladiče , Gigabyte DS3L MB , zdroj KME 500W 15cm fan , case Asus Vento A9 , 320GB Barracuda NCQ či co. Vista 32bit a spokojenost za par penez.

  2. #2

    Standardní Re: Přehozené kanály na LOGITECH Z-5500 ve Vistach

    hotfix_KB936225 pro 32 a 64 bit Visty je soucasti poslednich driveru (ke stazeni je samostatne jen 64 bit verze u Microsoftu), musi se instalovat "plny" driver z instalacky, ten novy je jen prirustkovy a neni schopen nainstalovat spravne fix.Teprve potom reinstalovat driver posledni NEBETA verzi. Navic zname problemy se zabezpecenim driveru Macrovisionem(Daniel_K), delaji ted z instalace nekdy NEinstalaci diky neovereni digit.podpisu (i pod Vistami).

    Opticke kabely jsou jako kazde jine kabely. Neni to jednickami a nulami, co delaji jejich cenu. Zjednodusene receno - jak moc jej muzu namahat, nez jej zlomim
    *Core i7 980X II ASUS P6X58D Premium II **AMD IIX6 1090T II ASUS CrossHair Formula III FX790 II Saphire HD 5870 Vapor-X II DDR 3 1333MHz 4*2GB Corsair II
    Windows XP Prof. SP3 + Windows 7 Ultimate 64 bit, Software DAW,
    ---------------
    DAW studio

  3. #3
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vyskytuji se v Brne a okoli.
    Příspěvky
    469
    Vliv
    269

    Standardní Re: Přehozené kanály na LOGITECH Z-5500 ve Vistach

    Díky mám to propojené tím 3m optickým káblíkem za 107Kč a zvuk hraje jak má a už mě při startu a vypínání nepraská v reprácích...BUM
    E2160@3420MHz BOX, 4GB RAM 800MHz bez chladiče,256MB Asus 7600GS bez chladiče , Gigabyte DS3L MB , zdroj KME 500W 15cm fan , case Asus Vento A9 , 320GB Barracuda NCQ či co. Vista 32bit a spokojenost za par penez.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •